dinlediklerimi kaydı şerbet dinamiklerini kaydeden bir kara kutu ambalaj adres sana Banane mekanik olarak ne yaptın yere bastım basma Sana da bırakabilirler sesini orada böyle ağır Koymuşlar bir şey demiştim çok kullanılan aklına gelen Ben dahil şu anda boş paket arabaları fiyatlara baktım Bu bizim evin dolu paketlerde olan seçenekler Yani bu mesaideyim Ben Seat Leon alırken siyah diyor Ben 60000 liraya aldım dönemde Bir de 100 bin liralık bir bunların hepsi var

o reklamlarda gösterdikleri paket O işte hani o 100000 lira Yani bu demek oluyor ki yani Neresine baktın yani bizim durum içerisinde biriktirme şansımız şu anki ekonomik şartları çok zor yani o yüzden hep banka kredisi Ben belli 30 iyonlarla almayı tercih ediyoruz yani o yüzden biraz önceliğimiz farklı olabiliyor Yani bu tarz konularda durumlar böyle Arkadaşlar merhaba değiştirelim değiştirelim yeni veriyorum ben haber vereceğim son bölümleri indirebileceğimiz mimarisi ile gelecek Yani bu Raider 3 işlemci seni bekliyoruz Ya

PlayStation 5 de bunun olacak söylüyor tahmini çok zor olmasa gerek olacak Yani o da onu söylüyor olacak diyor yeni ekran kartını 1.14 gücünde mi demişti 14 telefon demiştim ya Onu attım o civar bir şey yani böyle bakma Google stadia dan daha güçlü bir konsolu piyasaya sürüyorlar çıkmadan yapılan Açıklama ile beraber öksüz kaldı zaten konsolun yanında Onu da söyleyebiliriz böyle detaylar var ama tabii ki çıkınca netleştir her şey her şey de bundan açıkladıkları detaylar Dilan bugün PlayStation 4 God of