enteresan bir şey pazarlık yapmak ve fiyatı belirlemek mesela yapay zekalı belirlediği fiyat Müslüman şöyle tüm dünyayı tarıyor atıyorum işte şu anda 21 tane piyasada OLED ekran var işte bunlar da 5000 tanesi var demek her zaman benim için diyor ki evet ı ile çalışmanın ona kapıcı reklam senin evine gelecek ya sen internetten sipariş vereceksin ya bir yapılıyor ve aradı insan yok abi Şimdi ne oldu Kargo fabrika toptan acılar aldım sattım verdim gülüm mor saz

borsacılar falan arada bir trilyon adam Aslında yok oluyor ama o zaman şu doluyor oluyorsun şeyi düşündüm orada o zaman yeni telefonu yapacak kişi insan olacak Hadi şu telefonu yapacağız diye düşünen insan olacak gelecek millet bunu kullanıyor ve Ama şöyle bir şey de var Şey var ya Bu bakış ortada aynı bakışta şu anda tablo çizen yapay zekalar var ama tam olarak çizilebilir bir şey demiyorum bildiğin seni Mesela bir ama bir de sana dediğimiz bambaşka gerçekçi grafikler oğlum oyunlar var deriz Bir

de için baktığımız zaman oraya mesela hani tarzı ile tarzıyla insanı etkileyen şeyler vardır bir daha şimdi işin tehlikesi ne biliyor musun bugün en baba müzayede salonlarındaki eksperleri kan tapu çiziciler var Adam çiziyor Picasso yaptı Hatta böyle adamın bir tanesi vardı Böyle gülüyor belgeselde birkaç tane tablom var diyor Şu an diyor şeylerde müzelerde sergileniyor diyor söylemeyeceğim diye ama şimdi yıllardır Orada diyor inanmışlar diyor onun yaptığı hani böyle ünlü ressamların Ben de diyor adam şu anki